NAJLEPSZE KONTO BANKOWE
DLA MŁODYCH

Zerowe koszta utrzymania konta, rabaty na zakupy i wysokie premie za polecenia. Modne sposoby płacenia za zakupy!

konto bankowe dla młodych

Porównaj i wybierz konto bankowe, które będzie dla Ciebie najlepsze

Zobacz inne konta bankowe

najlepsze konto bankowe dla dziecka

Konto dla dziecka

Od 0 do 13 roku życia

Konto dla dziecka to możliwość nauki zarządzania pieniędzmi, nad którym kontrolę mają rodzice. Dziecko posiadając konto, może zainicjować polecenie przelewu, które zaakceptuje lub odrzuca rodzic.

najlepsze konto bankowe dla młodych

Konto dla nastolatka

Od 13 do 17 roku życia

Założenie konta bankowego dla nastolatka jest proste, wystarczy legitymacja dziecka i dowód osobisty rodzica. Załóż konto bankowe nastolatkowi przez Internet i a otrzyma do 2% zysku w skali roku + 0,5% bonusu na Koncie Oszczędnościowym.

najlepsze konto bankowe dla firmy

Konto bankowe dla firmy

Większość banków z ofertą kont dla firmy, stwarza szansę wygodnej płatności kartą przez klienta, przez najem terminala za 0 zł lub niższe prowizje. Skorzystaj z ofert kont firmowych jeśli w przeciągu np. 6 miesięcy otworzyłeś firmę lub dopiero zacząłeś.

Dlaczego warto wybrać z nami najlepsze konto bankowe?

Otwórz konto osobiste z premią do 140 zł np. w mBank, lub 530 zł w Santander. Nie możesz założyć konta w oddziale banku? To nie problem. Załóż konto przez Internet.

Wiele banków przeprowadza promocje i daje dodatkowe korzyści za posiadanie karty debetowej, jednak tylko nieliczne dają możliwość prowadzenia konta, karty i wypłat z bankomatów za 0 zł bez wymagań, które należy spełnić, tak jak Nest Bank. W większości z nich musisz ponieść opłatę za prowadzenie konta lub utrzymanie karty.