AKTUALNIE NAJLEPSZE KONTO
BANKOWE DLA FIRMY

Konto bankowe dla firmy za 0 zł, nawet kiedy prowadzisz działalność już 6 miesięcy. Sprawdź również konta bankowe dla start-upów, a także skorzystaj z terminalu bez prowizji i za najem

konto bankowe dla firm

Zobacz inne konta bankowe

najlepsze konto bankowe dla dziecka

Konto dla dziecka

Od 0 do 13 roku życia

Konto dla dziecka to możliwość nauki zarządzania pieniędzmi, nad którym kontrolę mają rodzice. Dziecko posiadając konto, może zainicjować polecenie przelewu, które zaakceptuje lub odrzuca rodzic.

najlepsze konto bankowe dla młodych

Konto dla młodych

Od 13 do 26 roku życia

Posiadanie konta osobistego dla osób do 26 roku życia, a także karty debetowej to korzystanie z tych samych usług banku. Różnicą jest dużo niższy koszt za opłaty, a nawet korzystanie z tych usług za darmo.

najlepsze konto bankowe dla firmy

Konto bankowe dla firmy

Większość banków z ofertą kont dla firmy, stwarza szansę wygodnej płatności kartą przez klienta, przez najem terminala za 0 zł lub niższe prowizje. Skorzystaj z ofert kont firmowych jeśli w przeciągu np. 6 miesięcy otworzyłeś firmę lub dopiero zacząłeś.

Dlaczego warto wybrać z nami najlepsze konto bankowe dla firmy?

Przy wyborze konta bankowego dla firmy warto zwrócić uwagę, że ono również może być za 0 zł, jak np. Nest Biznes Konto. Niektóre banki oferują pakiety, w których zawarta jest opłata za prowadzenie konta, kartę debetową czy przelewy i wypłaty z bankomatów. Jeżeli nie masz do wyboru wielu banków w Twoim mieście lub okolicy, warto zwrócić uwagę na SGB Bank i Rachunek bieżący dla firmy. Zwróć również uwagę na promocje, np. tutaj