AKTUALNIE NAJLEPSZE KONTO
BANKOWE DLA DZIECKA

Konto bankowe dla dziecka? Tak! Twoje dziecko do 13 roku życia może również posiadać konto bankowe, które kontrolujesz z aplikacją dla rodzica

konto bankowe dla dziecka

Twoje dziecko nie ukończyło jeszcze 13 lat i dużo korzysta z Twojego telefonu, często ma w rękach tablet? Załóż konto bankowe dla dziecka i naucz go oszczędzania z aplikacją dla Juniora w PKO.

najlepsze konto bankowe dla dziecka

Konto dla nastolatka

Od 13 do 17 roku życia

Założenie konta bankowego dla nastolatka jest proste, wystarczy legitymacja dziecka i dowód osobisty rodzica. Załóż konto bankowe nastolatkowi przez Internet i a otrzyma do 2% zysku w skali roku + 0,5% bonusu na Koncie Oszczędnościowym.

najlepsze konto bankowe dla młodych

Konto dla młodych

Od 13 do 26 roku życia

Posiadanie konta osobistego dla osób do 26 roku życia, a także karty debetowej to korzystanie z tych samych usług banku. Różnicą jest dużo niższy koszt za opłaty, a nawet korzystanie z tych usług za darmo.

najlepsze konto bankowe dla firmy

Konto bankowe dla firmy

Większość banków z ofertą kont dla firmy, stwarza szansę wygodnej płatności kartą przez klienta, przez najem terminala za 0 zł lub niższe prowizje. Skorzystaj z ofert kont firmowych jeśli w przeciągu np. 6 miesięcy otworzyłeś firmę lub dopiero zacząłeś.

Dlaczego warto wybrać z nami najlepsze konto bankowe?

Otwórz konto osobiste z premią do 140 zł np. w mBank, lub 530 zł w Santander. Nie możesz założyć konta w oddziale banku? To nie problem. Załóż konto przez Internet.

Wiele banków przeprowadza promocje i daje dodatkowe korzyści za posiadanie karty debetowej, jednak tylko nieliczne dają możliwość prowadzenia konta, karty i wypłat z bankomatów za 0 zł bez wymagań, które należy spełnić, tak jak Nest Bank. W większości z nich musisz ponieść opłatę za prowadzenie konta lub utrzymanie karty.