KONTO BANKOWE BEZ KOMORNIKA

Wygodne i nowoczesne konto bankowe bez komornika i bez ukrytych opłat

najlepsze konto bankowe dla każdego

Banki z mniejszą ilością oddziałów w kraju

Zobacz inne konta bankowe

najlepsze konto bankowe dla dziecka

Konto dla dziecka

Od 0 do 13 roku życia

Konto dla dziecka to możliwość nauki zarządzania pieniędzmi, nad którym kontrolę mają rodzice. Dziecko posiadając konto, może zainicjować polecenie przelewu, które zaakceptuje lub odrzuca rodzic.

najlepsze konto bankowe dla młodych

Konto dla młodych

Od 13 do 26 roku życia

Posiadanie konta osobistego dla osób do 26 roku życia, a także karty debetowej to korzystanie z tych samych usług banku. Różnicą jest dużo niższy koszt za opłaty, a nawet korzystanie z tych usług za darmo.

najlepsze konto bankowe dla firmy

Konto bankowe dla firmy

Większość banków z ofertą kont dla firmy, stwarza szansę wygodnej płatności kartą przez klienta, przez najem terminala za 0 zł lub niższe prowizje. Skorzystaj z ofert kont firmowych jeśli w przeciągu np. 6 miesięcy otworzyłeś firmę lub dopiero zacząłeś.

Dlaczego jest możliwe założenie konta bez komornika?

Nie ma 100% gwarancji, że Twoje konto nie zostanie zajęte, jednak plusem jest, że istnieje wolna kwota od zajęć komorniczych, którą gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny. W każdej chwili możesz założyć nowe konto. Jeśli przyjmujesz świadczenie 500+, zaoszczędź i sprawdź, które konta dla rodziny 500+ są darmowe. Konto bankowe dla Rodziny 500+

Poniżej zestawienie banków z podstawowymi opłatami. W każdej chwili możesz zapisać się do Newslettera link na landing page z newsletterem i być na bieżąco z informacjami. link na landing page z newsletterem